BARCA fun
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niezła brechta z tego man City ze chce Henrego kupic. Jest najlepszy i nikomu go nie sprzedamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
niewazne jaki bedzie wynik, i tak bedzie w lidze mistrzów. tylko chciałbym zobaczyc bramki Henrego.
0
mi sie wydaje ze w pierwszym składzie powinien grac Toure ale Keyta jest dobrym zmiennikiem
0
argentyna na to złoto zasługiwała a messi im w tym pomógł